Aktuality

Termíny letních kempů

29.04.2018 - 

Připravili jsme pro Vás jeden výkonostní kemp a 3 příměstské tábory. Více informací a přihláškové formuláře naleznete ZDE.

Zahájení letní sezóny

Zahájení letní sezóny 15.04.2018 - 

Díky příznivému počasí, které, doufáme, vydrží, budeme již od poloviny dubna postupně zahajovat provoz na některých venkovních kurtech a od května už bude k dispozici všech 9 kurtů.

Sledujte náš online rezervační systém a zarezervujte si kurt dříve než ostatní :)

Vyhrajte MINICOOPER - pozvánka

Vyhrajte MINICOOPER - pozvánka 14.04.2018 - 

 

Zúčastněte se závěrečného singlového turnaje určeného pro hráče střední amatérské úrovně, pokračování zimní tenisové série Invelt Mini Tour. Na vítěze každého z celkových 12 turnajů čeká víkendové zapůjčení automobilu MINICOOPER.

Garantujeme Vám, že si opravdu zahrajete. Maximální počet hráčů v turnaji je totiž jen 12. Hrajeme ve 2 skupinách po 6 hráčích systémem každý s každým, z obou skupin postupují 4 hráči do čtvrtfinále, kde se hraje již klasicky vyřazovacím způsobem až do finále.

Startovné 1100 Kč zahrnuje občerstvení po celý den včetně snídaně a oběda.

Přihlásit se můžete zde nebo na info@vistatenis.cz, ev. na mobilu +420 739 500 516

 

 

Nejnovější generace hard court tenisových povrchů v naší hale

Nejnovější generace hard court tenisových povrchů v naší hale 06.11.2017 - 

V naší tříkurtové hale je aplikován prestižní tenisový povrch Greenset. Tento povrch je využíván ve světově  proslulých tenisových centrech a při profesionálních turnajích. Mimo jiné byl vybrán i na olympijské hry v Riu de Janieru v Brazílii v roce 2016. Při výběru jsme mysleli hlavně na zdraví hráčů a vybrali kombinaci se speciální odpruženou vrstvou Comfort, která maximální měrou šetří nejvíce namáhané partie při hře. Věříme, že tento kvalitní tenisový povrch ocení hráči všech kategorií.