Aktuality

Uzavření resortu v době vánočních prázdnin od 24.12.16 do 1.1.

24.12.2016 - 

Vážení  klienti a přátelé tenisu,

přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce a do nového roku  2017 hodně zdraví, spokojenosti, porozumění a úspěchů jak ve sportovním tak v osobním životě. 

Vzhledem k omezení provozu našeho resortu  před započetím stavby pevné tříkurtové tenisové haly, v tomto roce zcela výjimečně uzavřeme pro veřejnost  areál během vánočních prázdnin. Všichni předplatitelé budou moci hrát a budou informováni individuálně.

OMEZENÍ PROVOZU RESTAURACE DO 1.5.2017

12.10.2016 - 

DENNÍ BAR 

Z důvodu  omezeného provozu v zimní sezóně bude  od   15.10.2016  provoz restaurace VISTA  omezen na denní bar se stálou nabídkou občerstvení.   

LIVE SPORT PRAGUE OPEN 2016

LIVE SPORT PRAGUE OPEN 2016 04.09.2016 - 

ITF turnaj žen s dotací deset tisíc

Již po druhé , opět v září   se v areálu Vista resoŕt and club konal turnaj  ITF žen s dotací  10 000 USD. Děkujeme všem sponzorům, kteří přispěli do turnaje a umožnili tak jeho konání.  Těší nás, že i v letošním roce byli velmi dobré divácké ohlasy.

Za všechny jeden  e-mail od našeho příznivce  píšícím pod jménem ZIPPI KULISEK  z 9.9.2016:

"Dik majiteli,pořadateli,personálu,hráčkam za super turnaj v našem hlavním městě a těšim se na minimálně dalšíi desetitisicový turnaj v září příštího  roku 2017, rád se vracim do Vista Tenis Resortu , Je u Vás krásně...."

 

ROZVRH LETNÍ TENISOVÉ AKADEMIE -2016

01.05.2016 - 

Prosíme všechny rodiče dětí, aby se seznámili s letním rozvrhem akademie. Odkaz na rozvrh uvádíme pro jednoduchost a přehlednost poprvé i zde na webových stránkách.  Současně uvádíme i rozvrh sparingů.

Zavádíme nově klasické a sportovní masáže ve VISTA.

06.04.2016 - 

 Od 13. 4. nabízíme   pravidelně vždy ve středu, čtvrtek a pátek mezi  14. a 19. hodinou klasické a sportovní masáže, které pro nás zajišťuje paní Mgr. Jitka Červená odborná asistentka ústavu tělesné výchovy 1. lékařské fakulty s dlouholetou praxí a zkušeností, která je současně garantem kvality prováděných masáží.  Jedná se o masáže, které se specializují vždy na určitou část těla  . Na záda nebo šíji, záda a šíji, dolní končetiny nebo horní končetiny.  

Cena  45 minutové masáže je  400 Kč. Masáž začíná vždy v celou hodinu.  Konkrétní čas si rezervujte on- line pod službou masáže , na e-mailu info@vistatenis.cz  nebo telefonicky v recepci resortu na č. +420 603 726 477. 

 

Klasické masáže

Jedná se o relaxační techniku působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Masér vždy vychází z individuálních problémů a tělesných dispozic klienta, kterým přizpůsobí sled a volbu druhu jednotlivých hmatů.

Sportovní masáže

U sportovců dochází k daleko větší únavě než u běžné populace především proto, že jejich tréninkový i závodní výkon se velmi často pohybuje na hranici metabolických i psychických možností. Snaha po dosažení maximálních výkonů vyžaduje také důkladnější a důslednější přístup k regeneraci sil.
Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, pomáhající sportovci zbavovat se únavy nebo připravit ho na podání plného výkonu.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu: karel.kala@vistatenis.cz nebo na telefonním čísle +420 776 828 245.

 

 

Dotace magistrátu hl. m. Praha opět pomáhá

Dotace magistrátu hl. m. Praha opět pomáhá 15.12.2015 - 

Ještě na sklonku roku se podařilo  provést opravy opěrných zdí kurtu č. 8, které byly v havarijní stavu. Původně zamýšlená oprava všech opěrných zdí se z finančních důvodů nerealizoval a  ale přesto je třeba poděkovat magistrátu i za menší dotaci.  Věříme, že se nám podaří získat grant pro letošní rok a celou akci budeme moci dokončit. 

SVATOMARTINSKÉ MENU - tradičně ve VISTA resort

03.11.2015 - 

K listopadu neodmyslitelně patří svatomartinská vína a pečená husa.  Obojí si můžete vychutnat  již tradičně i ve Vista resort & club ve dnech  11. a 15.9.2015

 SVATOMARTINSKÉ MENU 

 • Domácí vývar z husích drůbků s játrovými knedlíčky                                                                                   45,- Kč 

   usí játra se slaninou na cibulce                                                                                                                         45,- Kč 
 • Pečené husí stehno na jablíčkách, červené zelí , variace domácích knedlíků                                         195,- Kč 

 • 0,2l Svatomartinské rose                                                                                                                                      42,- Kč

  Zvýhodněná cena celého menu                                                                              295,- Kč

 •  Celá husa  (pro větší společnost na objednávku 3 dny předem)                                                        700,-   Kč 

Rezervace přijímáme telefonicky v naší recepci na č. 603 726 477  nejpozději 2 dny předem.

 

LiveSport PRAGUE OPEN 2015 se vydařil

LiveSport PRAGUE OPEN 2015 se vydařil 17.09.2015 - 

Finálové zápasy Live Sport Prague Open 2015 ve VISTA resort 

proběhly  ve dnech  12. a 13.9. 

Finále čtyřhry nakonec vybojovaly sestry Naďa a Marina Kolbovy z Ukrajiny, které nastoupily proti páru složenému z hráčky USA Tiny Teherani a Karoliny Wlodarczak z Austrálie, výsledkem 6:4, 6:2.

Zejména nedělní finálový zápas 25ti leté Lenky Jurikové ze Slovenska proti filipínské hráčce Katharině Lehnert (21 let) se velmi vydařil. Diváci si užívali nejen krásné počasí umocněné okolní přírodou, ale především kvalitní tenis s dlouhými výměnami, který předváděly obě hráčky.
Přítomni byli i zástupci sponzorů turnaje ze společnosti LiveSport , 3P-Chem s.r.o. , deníku Sport a z Městské části Praha 5. Vítězkou turnaje se nakonec stala zaslouženě Lenka Juriková, která porazila filipínskou soupeřku 6:3, 6:4.
Ceny a kytice oběma finalistkám  předali  pan Petr Vavrik z LiveSportu a  pan Jan Kavalírek, předseda sportovní komise MČ Praha 5.
V areálu se po jeho rekonstrukci konala takto významná akce poprvé a jsme rádi, že ohlasy většiny účastnic na vybavení areálu i organizaci byly velmi pozitivní.

Nový školní rok začíná i v naší akademii!!

18.08.2015 - 

TENIS DO KAŽDÉ RODINY

Nábor dětí do akademie - podzim a zima 

V rámci programu Tenis do každé rodiny jsme na jaře rozšířili řady malých tenistů naší akademie.  Se začátkem školního roku  zveme do akademie opět nové  zájmce o tenis. Babí léto tak děti stráví na venkovních kurtech uprostřed přírody a od konce října se akademie, jako každoročně, přesune do krytých hal. 

Výuka v akademii probíhá dle Vaší volby 1x,2x, nebo 3x týdně ve skupinkách po 2,3 nebo 4.

Rodiče nezůstanou pozadu!

Připravili jsme i kurzy pro dospělé. Samozřejmě jsou vždy možné individuální lekce s trenérem a v případě více zájemců i trénink  ve skupině.

Ke zlepšení celkové fyzické kondice nebo jako doplňkovou aktivitu  nabízíme všem využít  naše fitness na vyžádání s kondičním trenérem.  

Aktuální letní  ceník akademie platí i pro  září a říjen.

Místa v akademii rezervujte pro  děti již nyní  na kontaktní adrese: karel.kala@vistatenis.cz , prostřednictvím kontakního formuláře na těchto stránkách nebo telefonicky na č. 776 828 245

Turnaj dorostenek - kategorie B

25.07.2015 - 

 Výsledek turnaje dorostenek - kategorie B. 

Turnaj se konal v našem resortu ve dnech 25. až 27.července 2015  a celkem se ho zúčastnilo 48 hráček z celé ČR.  Vítězkou turnaje se stala Klára Malíková .

 

Automatický závlahový systém kurtů uveden do provozu.

22.06.2015 - 

TCVŠ za významné finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy dokončil  vybudování automatického závlahového systému a studny. 

Dlouholeté problémy s poruchovým vodovodním vedením pro zavlažování kurtů byly vyřešeny!

Dnes byl konečně uveden do provozu automatický závlahový systém na  7 venkovních kurtech a to navíc vodou z vlastní vrtané studny na pozemku.   Na tuto akci přispěl Magistrát hl. m. Prahy z grantu určeného  na rekonstrukci sportovišť téměř  80% z  celkových nákladů.  TCVŠ děkuje magistrátu za podporu sportu. 

 

 

DEN DĚTÍ VE VISTA DNE 31.5.2015 od 13.00 hodin.

25.05.2015 - 

SLAVÍME DEN DĚTÍ JIŽ V NEDĚLI  31.5.2015

Zveme všechny děti,  i ty,  které nehrají tenis,  na sportovně zábavné odppoledne v neděli  31.5., při kterém společně oslavíme DEN DĚTÍ . Kromě dvou sportovních turnajů v tenisu a minigolfu, se děti budou moci vyřádit ve skákacím hradu, dostanou malý dárek, celá rodina si užije  grilování a kuchař připraví i sladké překvapení.                              

Podrobné informace na letáku v příloze 

Automatické zavlažování kurtů z grantu Magistrátu.

Automatické zavlažování kurtů z grantu Magistrátu. 20.02.2015 - 

Vedení TCVŠ Praha se konečně podařilo zajistit vhodnou nabídku na  vybudování automatické závlahy kurtů.  

TCVŠ Praha děkuje magistrátu hl. m. Prahy za investiční dotaci poskytnutou na rok  2014. Tato dotace sice nestačí na komplexní opravu kurtů, ale umožní vybudování automatické závlahy na  7 kurtech z 9. Přestože finanční rozpočet klubu je  velmi napjatý správní rada uvolnila část prostředků, aby klub mohl započít s realizací závlahového systému, jakmile počasí dovolí. Naší snahou je dokončit závlahu do počátku května  2015

 

Realizované tenisové turnaje únor- březen 2015

Realizované tenisové turnaje únor- březen 2015 06.02.2015 - 

REALIZOVANÉ AKCE VE VISTA  resort & club  ZIMA  2015

podrobné informace naleznete  zde 

Turnaj tenisové akademie VISTA resort & club 18.1.2015 od 9.30 h

18.01.2015 - 

TENISOVÝ TURNAJ AKADEMIE VISTA resort & club

Přihlaste své děti na první turnaj v roce  2015 a to na neděli 18.1. 2015 od 9:30 hodin buď na e-mailu : karel.kala@vistatenis.cz  nebo u asistentek v recepci.  

Turnaj se  bude se  hrát na dvou kurtech v nafukovací hale a na vítěze jednotlivých kategorií čekají pěkné ceny. Samozřejmě oceníme všechny děti za účast.
Během turnaje bude možné posedět u krbu a pro rodiny bude připraven voucher na 20 % slevu na konzumaci v restauraci.

Příjemný den tak může v areálu  Vista resort & club strávit celá rodina!

 

 

Vánoční tenisový turnaj s volným vstupem do fitness

27.12.2014 - 

VÁNOČNÍ TENISOVÝ TURNAJ  dne  27.12.2014 od  10:00.

Neváhejte se přihlásit na naší recepci na čísle   603 728 477 nebo na mailové adrese karel.kala@vistatenis.cz 

Maximální počet hráčů v turnaji je 12 a hraje se v nafukovací hale na povrchu Pavitex. Pro rodinné příslušníky a přátele, kteří s Vámi chtějí strávit den sportem je připraven volný vstup do fitness bez omezení času.

Startovné  pro účastníky tenisového turnaje je  600,- Kč a zahrnuje i  turnajové menu (polévka, hl. jídlo, nealko).              Pro doprovod těchto hráčů je připravena 20 % sleva v naší restauraci, kde je také možné posedět i u krbu. .

Dárkové poukazy a kreditní karty s předplatným.

16.12.2014 - 

Dárkové poukazy  udělají radost každému tenistovi!

Dárkový poukaz, který je možno čerpat dle své volby buď v zimní nebo v letní sezóně 2015. Zvýhodněná cena Dárkového poukazu je 1 200 Kč platí na  3 hodiny v hale a 6 hodin na vekovním kurtu.

Tenisovým nadšencům můžete darovat i předplatné ve formě nabité Kreditní karty za           1 000 Kč, 3 000 Kč a 5 000 Kč až s 12,5 procentním navýšením viz informace o kreditním systému.

Jak si objednat své dárky?

- prostřednictvím kontaktního formuláře na těchto stránkách nebo
- telefonicky v recepci na č. 603 726 477
Vaši objednávku potvrdíme obratem.

Jak získáte Dárkový poukaz nebo Kreditní kartu?


Var. 1 – úhradu provedete převodem na účet č. 123554329/0800 s variabilním symbolem, který Vám sdělíme a my Vám zašleme Dárkový poukaz nebo kartu poštou na Vaši adresu

Var.2 – úhradu provedete v hotovosti v naší recepci a odnesete si Dárkový poukaz či Kreditní kartu okamžitě s sebou.

Mikulášká nadílka ve VISTA

03.12.2014 - 

Ve středu 3.12. od 17:00 hodin zveme všechny rodiče s dětmi do restaurace VISTA na Mikulášskou nadílku. V tento den také poprvé v této zimní sezóně zatopíme v krbu v salonku naší restaurace a jeho příjemné teplo a milou atmosféru si budeme všichni společně užívat denně od 17.00 hodin u kávy, dezertu, či sklenky vína.

Pro hosty jsme připravili i Mikulášské menu:

Vepřový steak na žampionech s hranolky 115,- Kč
Kuřecí řízečky s bramborovou kaší                95,- Kč

Dezert:
Palačinky s jahodami a šlehačkou 35,- Kč

Z organizačních důvodů,prosím zašlete na email: karel.kala@vistatenis.cz předběžné potvrzení účasti na této společenské akci.

Od 20.10.2014 platí zimní rozvrh akademie.

17.10.2014 - 

WInter Vista Cup

16.10.2014 - 

Winter Vista Cup 

tenisová soutěž  pro rekreační hráče, která se hraje systémem každý s každým  byla zahájena  1.11.2014 .  Zápasy probíhají obvykle v  pátek, v sobotu  a v neděli.   Soutěžní zápas se hraje vždy na 2 vítězné sety. Za každé vyhrané utkání hráč získá do tabulky 2 body. Vítězem soutěže bude hráč, který bude mít na svém kontě nejvíce bodů a jako vítěznou cenu obdrží slevový poukaz na zimní zájezd do Alp.

Rozpis zápasů a výsledky naleznete na webu v sekci TENIS - REKREAČNÍ .

V soutěži zbývá posledních 6 míst.  Přihlášky zasílejte na e- mail: karel.kala@vistatenis.cz nebo se hlaste přímo v naší recepci. 

Originál trofeje Davisova Poháru u nás

Originál trofeje Davisova Poháru u nás 26.09.2014 - 

DAVIS CUP 

V páteční podvečer dne 26.9.2014 nabídl tenisový areál VISTA resort & club, kde stále působí TCVŠ Praha, všem tenisovým fanouškům jedinečnou možnost vyfotografovat se s originálem Davisova poháru, který se bezprostředně po té vracel do sídla ITF v Londýně.

S trofejí se vyfotografoval i zastupující starosta MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit a zcela neplánovaně i člen vítězného týmu Davisova poháru z roku 1980 pan Jan Kodeš. Příjemným vyvrcholením akce bylo i exhibiční utkání dvou bývalých daviscupových hráčů Petra Kralerta a Bohdana Ulichracha. Na závěr si mladí tenisté mohli zkusit i pár úderů na své starší vzory.

DOCTOR CUP

14.09.2014 - 

Vista resort & club ve spolupráci s redakcí odborného lékařského časopisu CAUSA SUBITA organizují na neděli 14. 9. od 9:00 hodin tenisový turnaj pro lékaře DOCTOR CUP v nejkrásnějším tenisovém areálu v České republice. Změřte svoji tenisovou výkonnost s kolegy a zároveň vyhrajte předplatné na pronájem tenisových kurtů v hodnotě 1 000,- Kč. Určitě se nebudou nudit ani rodinní příslušníci, kteří si mohou  zahrát minigolf a a sledovat utkání z terasy naší restaurace,

Naše restaurace připraví zvýhodněné menu.

Účast v turnaji je zpoplatněna částkou 300,- Kč.

26.7. se konal I. ročník HOLIDAY CUP ve VISTA.

26.07.2014 - 

Dnes nás navštívila tenisová legenda Helena Suková

Dnes nás navštívila tenisová legenda Helena Suková 27.06.2014 - 

a zahrála si čtyřhru s naší trenérkou Yvonou Brzákovou, bývalou vrcholovou tenistkou, vítězkou několika významných turnajů  v ČR i zahraničí paní Olgou Votavovou Merglovou a  redaktorem ČT 1 Markem Wollnerem. Zápas byl vyrovnaný. Všichni hráči se sešli nakonec při  přátelském posezení u oběda v naší restauraci. Počasí bylo báječné, jak napovídá fotografie.