Turnaje

VISTA TOUR  TECHNIFIBRE - 8. 11. 2015

Vítězem prvního turnaje z celkem 10 turnajů Vista Tour Tecnifibre se stal pan Taras. Gratulujeme.

Tabulka jednotlivých výsledků  zde


Tým Vista resort.

 

LIVE Sport Prague Open 2015

Ve dne  6. - 13. 9. 2015 jsme v areálu přivítali  hráčky ITF turnaje  s dotací  10 000 USD. Při organizaci  jako sběrači míčků pomáhaly i děti z naší tenisové akademie. Na závěr finálového utkání dvouhry  se vyfotili s finalistkami - vítězkou turnaje Lenkou Jurikovou ze Slovenska a Katharinou Lehnert, reprezentantkou Filipín.

 Děkujeme dětem za vzornou reprezentaci a  přejeme jim hodně tenisových úspěchů! 

 

 

 

Výsledky turnaje dorostenek - kategorie B konaného ve dnech 25. - 28. 7. 2015

Na fotografii jsou finalistky turnaje: Klára  Malíková  z TJ LTC Poděbrady a Hana Kvapilová z TO SK Žamberk. Vítězství vybojovala ve dvou setech Klára Malíková, když porazila Hanu Kvapilovou (6:3 a  6:2) .

Gratulujeme vítězce a věříme, že si hráčky i rodiče užili pěkný sportovní víkend. 

 

DEBL VISTA CUP 21.2.2015

Turnaje se zúčastnily celkem 4 dvojice a celkovým vítězem se stala dvojice Rychlý, Tomášek. Výsledky jednotlivých zápasů, kdy se hrálo systémem každý s každým  najdete pro rozkliknutí tohoto odkazu

 

Vítěz Novoročního turnaje Martin Moravec

NOVOROČNÍ TURNAJ 

3. 1. 2015 se uskutečnil další tenisový turnaj v singlech mužů, který se hrál na prodloužený set tj. na 9 gemů. Ve finále porazil Martin Moravec Adama Ziembickiho 9:2. Vítězi gratulujeme!

 

Vítěz Vánočního turnaje Dominik Redek

VÁNOČNÍ TURNAJ V  SINGLECH - MUŽI

Turnaj se hrál v nafukovací hale na koberci PAVITEX dne  27. 12. 2014 systémem každý s každým. Děkujeme všem účastníkům za pěkné výkony a skvělou atmosféru a blahopřejeme vítězi panu Dominiku Redkovi.

Celkové pořadí a rozpis jednotlivých výsledků naleznete zde

 

Klubový turnaj v singlech mužů 

Dne 21. 12. 2014 se ve Vista resort & club konal za účasti 6 hráčů další klubový turnaj v singlech mužů. Ve finále porazil Martin Moravec svého soupeře Radka Štědronského 6:4 a stal se celkovým vítězem turnaje. O celkové třetí místo v turnaji porazil Taras Malanyuk svého soupeře Štěpána Rybu 6:3.


Celkové pořadí turnaje: 1. Martin Moravec 2. Radek Štědronský 3. Taras Malanyuk 4. Štěpán Ryba 5. Rostislav Šenovský 6. Karel Kala

 

ADVENTNÍ TURNAJ 2014

Dne  7. 12. 2014 o první adventní neděli se konal Adventní turnaj  za účasti celkem 6 hráčů. 

Po zápasech v základní skupině, kdy hrál každý skaždým,  se hrálo vyřazovacím systémem a ve finále Radek Štědronský porazil Štěpána Rybu 6:1 a stal se tak celkovým vítězem II. ročníku Adventního tenisového turnaje Vista.

Celkovou tabulku výsledků naleznete  zde

 

 

Tenisový miniturnaj  VISTA  30. 11. 2014

Dne 30. 11. 2014 se konal v našem areálu miniturnaj VISTA ve dvouhrách na 1 vítězný set. Zúčastnilo se celkem 5 hráčů a vítězem turnaje se stal  pan Adam Ziembicki. 

Celkové pořadí a jednotlivé výsledky turnaje - zde

 

 

 

První ročník DOCTOR CUPu proběhl 14. 9. 2014 ve VISTA resort & club

Turnaj jsme pořádali ve spolupráci s redakcí odborného lékařského časopisu CAUSA SUBITA v letošním roce poprvé. I přes nepřízeň počasí se nakonec 1. ročník tenisového  turnaje Doktor Cup vydařil.  Po pěkných výkonech se stal prvním vítězem tohoto turnaje MUDr. Ivan Peychl  z dětského  oddělení Nemocnice Na Bulovce.   

Vítěz byl odměněn předplatným na pronájem tenisových kurtů ve VIista resort & club v hodnotě 1 000,- Kč. Gratulujeme!