Turnaje

VISTA TOUR  TECHNIFIBRE - 8.11.2015

Vítězem prvního turnaje z celkem 10 turnajů Vista Tour Tecnifibre se stal pan Taras. Gratulujeme.

Tabulka jednotlivých výsledků  zde

Tým Vista resort.

LIVE Sport Prague Open 2015

Ve dne  6.-13.9.2015 jsme v areálu přivítali  hráčky ITF turnaje  s dotací  10 000 USD. Při organizaci  jako sběrači míčků pomáhaly i děti z naší tenisové akademie. Na závěr finálového utkání dvouhry  se vyfotili s finalistkami - vítězkou turnaje Lenkou Jurikovou ze Slovenska a Katharinou Lehnert , reprezentantkou Filipín.

Děkujeme dětem za vzornou reprezentaci a  přejeme jim hodně tenisových úspěchů!

Výsledky turnaje dorostenek - kategorie B konaného ve dnech 25.- 28.7.2015

Na fotografii jsou finalistky turnaje : Klára  Malíková  z TJ LTC Poděbrady a   Hana Kvapilová z TO SK Žamberk.         Vítězství  vybojovala ve dvou setech Klára Malíková , když  porazila Hanu Kvapilovou (6:3 a  6:2) .

Gratulujeme vítězce a věříme, že  si hráčky i rodiče užili pěkný sportovní víkend.

DEBL VISTA CUP 21.2.2015

Turnaje se zúčastnily celkem 4 dvojice a celkovým vítězem se stala dvojice Rychlý, Tomášek. Výsledky jednotlivých zápasů, kdy se hrálo systémem každý s každým  najdete pro rozkliknutí tohoto odkazu

PLÁN TURNAJŮ VE VISTA resort & club  - únor -březen  2015

podrobný přehled a detailní informace ohledně přihlášek, startovného a  cen pro vítěze naleznete proklikem na                             Plán akcí na zimu 2015

Vítěz Novoročního turnaje Martin Moravec.

NOVOROČNÍ TURNAJ

3. 1. 2015 se uskutečnil další tenisový turnaj v singlech mužů, který se hrál na prodloužený set tj. na 9 gemů. Ve finále porazil Martin Moravec Adama Ziembickiho 9:2. Vítězi gratulujeme!

Vítěz Vánočního turnaje Dominik Redek

VÁNOČNÍ TURNAJ V  SINGLECH - MUŽI

Turnaj se hrál v nafukovací hale na koberci PAVITEX dne  27.12.2014. systémem každý s každým.  Děkujeme všem účastníkům za  pěkné výkony a skvělou atmosféru a blahopřejeme vítězi panu Dominiku Redkovi.

Celkové pořadí a rozpis jednotlivých výsledků naleznete zde

Klubový turnaj v singlech mužů

Dne 21. 12. se ve Vista resort & club konal za účasti 6 hráčů další klubový turnaj v singlech mužů. Ve finále porazil Martin Moravec svého soupeře Radka Štědronského 6:4 a stal se celkovým vítězem turnaje. O celkové třetí místo v turnaji porazil Taras Malanyuk svého soupeře Štěpána Rybu 6:3.
Celkové pořadí turnaje: 1. Martin Moravec 2. Radek Štědronský 3. Taras Malanyuk 4. Štěpán Ryba 5. Rostislav Šenovský 6. Karel Kala

ADVENTNÍ TURNAJ 2014

Dne  7.12.2014 o první adventní neděli se konal Adventní turnaj  za účasti celkem 6 hráčů.

Po zápasech v základní skupině, kdy hrál každý skaždým,  se hrálo vyřazovacím systémem a ve finále Radek Štědronský porazil Štěpána Rybu 6:1 a stal se tak celkovým vítězem II. ročníku Adventního tenisového turnaje Vista.

Celkovou tabulku výsledků naleznete  zde

Tenisový miniturnaj  VISTA  30.11.2014

Dne 30.11.2014 se konal v našem areálu miniturnaj  VISTA ve dvouhrách na 1vítězný set. Zúčastnilo se celkem 5 hráčů a vítězem turnaje se stal  pan Adam Ziembicki.

Celkové pořadí a jednotlivé výsledky turnaje - zde

První ročník DOCTOR CUPu proběhl 14.9.2014 ve VISTA resort & club.

Turnaj jsme pořádali ve spolupráci s redakcí odborného lékařského časopisu CAUSA SUBITA v letošním roce poprvé. I přes nepřízeň počasí se nakonec 1. ročník tenisového  turnaje Doktor Cup vydařil.  Po pěkných výkonech se stal prvním vítězem tohoto turnaje MUDr. Ivan Peychl  z dětského  oddělení Nemocnice Na Bulovce.

Vítěz byl odměněn  předplatným  na pronájem tenisových kurtů  ve VIista resort & club v hodnotě 1 000,- Kč.. Gratulujeme!