Tenis

Pronájem tenisových kurtů

K dispozici je 9 venkovních antukových kurtů, 2 minikurty a 2 nové tenisové zdi. Ve zcela nové pevné tenisové hale jsou 3 kurty s povrchem GreenSet Comfort a svou kvalitou patří k absolutní špičce nejen v ČR. Vyznavači antuky si i v zimě mohou zahrát v další pevné hale s umělou antukou.


Individuální lekce s trenérem

V klubu působí v současné době 4 tenisoví trenéři a jeden kondiční trenér. Jako jeden z mála tenisových klubů v ČR se můžeme pochlubit trenéry, kteří mají dlouholeté zkušenosti jako špičkoví hráči i trenéři. Tyto zkušenosti, stejně jako jejich odborné vzdělání, jsou zárukou vysoké kvality tenisových tréninků. Pokud máte zájem o služby našich trenérů, využijte kontaktní formulář.

Tenisová akademie

Máte doma nadějného sportovce, ze kterého může vyrůst dobrý tenista? Svěřte ho do péče našemu trenérskému týmu. Naše tenisová akademie je zaměřená na komplexní přípravu dětí a mládeže v souladu s metodikou Českého tenisového svazu. Do rozvojového programu vašeho dítěte lze zahrnout individuální i skupinové tréninky podle hráčských předpokladů, ale i podle vašeho přání i možností.

Přihláška

Moderní tenisová hala

Design, estetika i účelnost. Jedna z nejmodernějších hal u nás s nejnovější hard-court technologií GreenSet Comfort poskytuje skvělé podmínky pro trénink i tenisovým profesionálům. Při organizaci halových turnajů je k dispozici komfortní skybox lounge.

Galerie

Tenisové kempy

Přiveďte své děti do tenisového kempu. Komplexně navržený program aktivit pro rozvoj pohybových i herních dovedností je vhodný pro děti od 5 do 15 let všech tenisových úrovní. V nabídce několik termínů, ze kterých můžete vybírat.

Přihláška

 

Kondiční programy

Chcete zlepšit pohyb nohou? Prohráváte dlouhé zápasy? Trápí vás bolesti či únava? S našimi programy zaměřenými na dynamiku, rychlost, vytrvalost se dostanete do správné kondice během 2-4 týdnů. Začněte vyhrávat!

Mám zájem

Naši trenéři

Ing. Yvona Brzáková

Bývalá profesionální hráčka top 100 na žebříčku WTA s bohatou trenérskou zkušeností ze zahraničí.

Mgr. Ilona Bekerová

Absolventka FTVS, která se svými svěřenci opakovaně triumfovala např. na Pardubické juniorce.

Ondřej Kločurek

Bývalý ligový hráč u nás i v Německu s více než 20-letou zkušeností a individuálním přístupem.

Martin Fafl – šéftrenér

Vynikající tenista se zkušeností z Bollettieriho akademie na Floridě. Jeho svěřencem byl v minulosti např.i mladší bratr Novaka Djokoviče, Djordje.

Turnaje

Letní tenisová MINI Tour

4 tenisové turnaje pro rekreační hráče různých věkových i výkonnostních kategorií.
MINI Tour se nazývá proto, že partnerem je BMW Group, výrobce vozů MiNI Cooper. Vítěz každého turnaje získá krásnou skleněnou trofej a bezplatné víkendové zapůjčení vozu Mini. Vítěz celé série pak zapůjčení vozu na týden. Do žebříčku se započítávají 3 nejlepší dosažené výsledky a finálové Masters je hodnoceno dvojnásobným počtem bodů. Každému hráči garantujeme minimálně 3 zápasy na turnaj. Váš doprovod i Vy, můžete bezplatně využít naše minigolfové hřiště.

 Přihlaste se a zjistěte více!

Přihláška