Tenis

Pronájem tenisových kurtů

K dispozici je 9 venkovních antukových kurtů, 2 minikurty a 2 nové tenisové zdi. Ve zcela nové pevné tenisové hale jsou 3 kurty s povrchem GreenSet Comfort a svou kvalitou patří k absolutní špičce nejen v ČR. Vyznavači antuky si i v zimě mohou zahrát v další pevné hale s umělou antukou.


Zahrajte si s trenérem

Hraní s trenérem má mnoho nesporných výhod, mezi které samozřejmě patří zdokonalování tenisových dovedností. Hodně míčků na kurtu znamená, že odehrajete mnohem více míčů v rámci hodiny a trenér uzpůsobuje intenzitu hry Vaší úrovni. Z tréninku tedy odcházíte s výborným pocitem dobře odtrénované hodiny, která přispěla nejen ke zdokonalování tenisových dovedností, ale také ke zvyšování Vaší kondiční úrovně. Hrajte tedy to, co Vás baví, zdokonalujte se v tom a zvyšujte svou kondiční úroveň. Tím vším hlavně podporujete své zdraví.

Programy s cílem pro dospělé

Pro ty, kteří rádi pracují s cíli a chtějí vědět, za jak dlouho jsou schopni svého cíle dosáhnout, jsme připravili programy s různým zaměřením:

Vista basic

Je program zaměřený na základní tenisové dovednosti. Během něj se naučíte základní údery, mezi které patří forhend, bekhend, volej, smeč, servis a return. Program je určen pro ty, kteří s tenisem začínají nezávisle na věku.

Vista intermediate

V programu pro středně pokročilé hráče, se zaměříte na zdokonalování základních úderů a také na nové nadstavbové údery, jako jsou úder se spodní rotací, tzv. čop, nebo kraťas apod. a zabrousíte do základních taktických zákonitostí hry, které Vám pomohou zvítězit nad Vaším soupeřem.

Vista advance

Program je určen pro hráče, kteří chtějí proniknout do taktiky této úžasné hry. Naučíte se pracovat s rotacemi, úhly, efektivním vedení míče do hry a správném pohybu po dvorci. To vše Vám pomůže zvýšit plynulost Vaší hry a tím i radost z Vašeho výkonu.

Vista fittenis

K tomu, abyste zvýšili svůj kondiční stav, nemusíte chodit do posilovny nebo běhat v lese. Vše lze dělat na dvorci při sportu, který máte rádi. Program je primárně zaměřen na rozvoj kondice, ale jeho druhotný efekt je i ten, že se zdokonalují také Vaše tenisové dovednosti. 

Tenisová akademie

Máte doma nadějného sportovce, ze kterého může vyrůst dobrý tenista? Svěřte ho do péče našemu trenérskému týmu. Naše tenisová akademie je zaměřená na komplexní přípravu dětí a mládeže v souladu s metodikou Českého tenisového svazu. Do rozvojového programu vašeho dítěte lze zahrnout individuální i skupinové tréninky podle hráčských předpokladů, ale i podle vašeho přání i možností.

Přihláška

Moderní tenisová hala

Design, estetika i účelnost. Jedna z nejmodernějších hal u nás s nejnovější hard-court technologií GreenSet Comfort poskytuje skvělé podmínky pro trénink i tenisovým profesionálům. Při organizaci halových turnajů je k dispozici komfortní skybox lounge.

Galerie

Tenisové kempy

Přiveďte své děti do tenisového kempu. Komplexně navržený program aktivit pro rozvoj pohybových i herních dovedností je vhodný pro děti od 5 do 15 let všech tenisových úrovní. V nabídce několik termínů, ze kterých můžete vybírat.

Přihláška

 

Kondiční programy

Chcete zlepšit pohyb nohou? Prohráváte dlouhé zápasy? Trápí vás bolesti či únava? S našimi programy zaměřenými na dynamiku, rychlost, vytrvalost se dostanete do správné kondice během 2-4 týdnů. Začněte vyhrávat!

Mám zájem

Naši trenéři

Martin Fafl – šéftrenér

Vynikající tenista se zkušeností z Bollettieriho akademie na Floridě. Jeho svěřencem byl v minulosti např.i mladší bratr Novaka Djokoviče, Djordje.

Ondřej Kločurek

Bývalý ligový hráč u nás i v Německu s více než 20-letou zkušeností a individuálním přístupem.

Mgr. Ilona Bekerová

Absolventka FTVS, která se svými svěřenci opakovaně triumfovala např. na Pardubické juniorce.

Ing. Yvona Brzáková

Bývalá profesionální hráčka top 100 na žebříčku WTA s bohatou trenérskou zkušeností ze zahraničí.

Roman Petro

Trenér s více než 25 lety praxe z tenisových akademií i individuálního vedení tréninků.